Bára Zemanová: Na Slavíkovi dostala cenu a hned ji rozbila!

25. prosince 2007 v 11:34 | Mářa |  Bulvár
Talentovaná zpěvačka Bára Zemanová se stala Skokanem roku Českého slavíka Mattoni 2007 v kategorii zpěvaček. V kuloárech se sice v posledních dnech objevily spekulace, že mladičká zpěvačka má šanci toto prestižní ocenění získat, přesto byla v jejím týmu znát spíše skepse.
Čtěte dál...+ ve fotogalerii najdete další fotky z akce

V sobotu 8. 12. 2007 během přímého přenosu ze Státní opery bylo všechno jasné. Bára Zemanová získala cenu pro Skokana roku, když proti loňskému roku poskočila z 54. příčky na 20. místo Českého slavíka Mattoni 2007. "Jsem nesmírně šťastná. Těžko se mi hledají slova. Děkuji, děkuji, děkuji všem. Je to můj velký večer," řekla Bára, na které byla znát v přímém přenosu velká tréma.
Radost Báře nezkazila ani nehoda, která se jí stala po příjezdu do hotelu Ambassador, kde se konala after party. Skleněná žabička, která symbolizuje cenu Skokana, jí vypadla z rukou a při pádu se ulomila korunka. "Rozbitá žabička mne mrzí, ale doufám, že ji někdo šikovný opraví. Ani nevím, jak se to stalo, že mi vypadla z rukou. Asi jsem byla ještě rozrušená po přímém přenosu," dodala zpěvačka.
Bára v uplynulých dnech oficiálně pokřtila svou premiérovou desku Rozjetej vlak a do konce roku absolvuje Vánoční miniturné. "Skokan roku mne motivuje k další práci. Doufám, že mi fanoušci zůstanou nakloněni, a já slibuji, že budu pořád tou obyčejnou Bárou. Fanouškům ještě jednou děkuji," vzkázala Bára Zemanová.
Zdroj: super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama