Květen 2007

Barča: Má novýho kluka...

28. května 2007 v 15:01 | Mářa |  Bulvár
Už je to tak...Barča má novýho klučinu. s Romanem se rozešla asi před měsícem!! Mno přečtěte si celej článek a dozvíte se víc..jinak jsou i nějaký fotky...přidám je do kategorie ostatní!!
Finalistka hudební soutěže SuperStar Bára Zemanová (17) se před měsícem rozešla s Romanem Lasotou (20). Důvod? Pohledný bubeník z její doprovodné kapely Richard Scheufler (19).
"Bára je s Ríšou asi měsíc. Je to klasický případ mezi muzikanty, tak dlouho spolu hráli, až se do sebe zamilovali," prozradila Super.cz Báry kolegyně z branže.
Zamilovanou dvojici jsme v neděli přistihli na festivalu Mezi ploty v psychiatrické léčebně v Bohnicích, kde mladičká zpěvačka svým hodinovým vystoupením odstartovala odpolední program.
Po dozpívání poslední písničky se Bára s Ríšou usadili do zákulisí nedaleko pódia, otevřeli si plechovky s pivem a až do večerních hodin sledovali vystoupení svých kolegů. Ruce spletené do sebe, vášnivé polibky a objetí mluvily za vše.
Bára Zemanová se během účasti v SuperStar zakoukala do svého kolegy Romana Lasoty, který se kvůli ní dokonce rozešel s přítelkyní Martinou. Láska jim bohužel vydržela pouhé čtyři měsíce. Mladičká zrzka dlouho nesmutnila a zamilovala se do bubeníka ze své kapely.
Ríša studuje Pražskou konzervatoř a jeho otcem je fenomenální baskytarista Richard Scheufler, jenž je zakládajícím členem skupiny King Size a novou posilou Pražského výběru 2.
 Zdroj: super.sz

Bára: Videoklip

21. května 2007 v 18:26 | Mářa |  Novinky
19.5.07 natáčela Barča se svým týmem svůj první klip k první písničce z alba. Na oficiálních stránkách je zpráva od Barči...vše si moc pochvaluje. Mno čtěte sami.
Moc Vás všechny zdravím!!! Tak už se to stalo......kamera, klapka a jedéééém, to zaznělo včera kolem jedenáctý dopoledne, všichni byli nalíčený upravený a kamerovej mejdan se rozjel, na natáčení se podílel výbornej team, samosřejmě včetně kapely, která je jedna užasná banda. Celej den vládla naprosto skvělá nálada, přestávky na cigárko, pivko, pizzu, kafíčko, odpočinek a zase se jelo a tak to bylo až do tří do rána kdy zazněl potlesk a "rejža" řekl HOTOVO !!!!!!! Rejžoooooooo děkujeeeeeeeeeeeeeemmmmm…..
Mno lidi já myslím, že se máte na co těšit !!!! :o)

Mezi Ploty - Křest CD

13. května 2007 v 18:28 | Mářa |  Novinky
Včera proběhnul festival Mezi Ploty vDobřanech u Plzně. Barča se ho zúčastnila a rovnou tam pokřtila své new CDčko Rozjetehj Vlak!! Mám pár foteček, takže je sem dám co nejdříve to pude!!

Barča: Fotky

8. května 2007 v 16:52 | Mářa |  Novinky
Jeden človíček mi věnoval několik super foteček s Barčou. Moc mu děkuju, doufám, že Vám všem fanouškům udělají radost.

Rozjetej Vlak

8. května 2007 v 16:28 | Mářa |  Novinky
Kde všude si můžete objdnat new CDlo: