Duben 2007

Bára Zemanová: Útok na Anetu Langerovou!

20. dubna 2007 v 18:56 | Mářa |  Novinky
Finalistka SuperStar Bára Zemanová (17), kterou všichni od začátku tipovali na vítězku celé třetí série Česko hledá SuperStar a jejíž vypadnutí bylo největším překvapením celé soutěže, se chystá zaútočit se svou novou rockovou deskou. Zjistili jsme ale, že je ohrožena!
"Pořád se mluví o desce Davida Spilky nebo Zbyňka Drdy, ale trochu se zapomnělo na Báru, která je třetí soutěžící třetí série SuperStar, které firma Sony/BMG debutovou desku vydá. Přípravy probíhají ve velké tichosti a je to zřejmě kvůli tomu, aby neohrozila hlavní desku letošního jara, kterou Sony/BMG chystá vydat, a tou je nové album Anety Langerové," řekl Super.cz zdroj z okolí SuperStar Báry Zemanové
Nehledě na to, že Bára byla od začátku SuperStar k Anetě svým stylem a barvou hlasu přirovnávána, obě desky toho navíc budou mít hodně společného.
Album Báry Rozjetej vlak bude podobně jako druhé album Anety Langerové albem rockovým, na kterém s oběma spolupracovali přední čeští hudebníci. Na album Zemanové přispěl dokonce jednou písní také renomovaný autor Oskar Petr, který je autorem Anetina největšího hitu Hříšná těla, křídla motýlí.
Zda se Báře podaří Anetě šlapat na paty nebo ji dokonce nahradit, je zatím ve hvězdách. Jisté ale je, že tato sedmnáctiletá dívka je velmi talentovaná a má na to.
Nahrávání desky Báry Zemanové Rozjetej vlak vrcholí a zbývá už nazpívat jen několik písní. Nyní v dubnu čeká Báru práce ve zkušebně, kde se bude sehrávat se svou novou skupinou, která ji bude doprovázet ve složení dvě elektrické kytary, basa a bicí.
Zdroj: super.cz

avatary

14. dubna 2007 v 16:01 | Mářa |  Novinky
Jeffk@ pro můj blog udělala pár blendů -moc díky :-)...Dofám, že i Vám se budou líbit!!

New Lay

3. dubna 2007 v 20:18 | Mářa |  Novinky
Tak je tu konečně nový design!!...Doufám, že se bude líbit. Hlavní blend udělala Jeffk@ - moc jí za něj děkuju. TAk ho hezky okomentujte, už se těšim!!

Barča a zadek :-)

2. dubna 2007 v 16:33 | Mářa |  Novinky
Našla jsem jendu super fotku Barči!!! :-)

Barča: o novém albu

2. dubna 2007 v 16:32 | Mářa |  Novinky
Bára Zemanová

Finalistka třetí řady SuperStar Bára Zemanová představila první píseň z chystaného debutového alba.

"Je to svižná rocková písnička se silnou melodickou linkou," popisuje zpěvačka písničku, kterou pro ni složil Vojta Říha ze skupiny Blue Effect.
Říha je spoluproducentem celé desky, společně s Honzou Křížkem (Walk-Choc-Ice, Kollerband). Oba také napsali po Zemanovou většinu repertoáru.
Jednu skladbu na album nazvané Rozjetej vlak, které na pulty obchodů přijde koncem dubna, dodal i Oskar Petr.
"Deska bude plná hutných rockových melodií, protkaných výrazným melodickým zpěvem Báry," představuje nahrávku vydavatelství SONY BMG, u něhož vydá svůj debut i vítěz třetí SuperStar Zbyněk Drda.
V současné době Zemanová finišuje s nahráváním alba, které pokřtí 12. května v Plzni na festivalu Mezi ploty
Zpěvačce zbývá nazpívat několik posledních písní. Poté zamíří do zkušebny, aby se sžila s novou skupinou, která ji bude doprovázet na koncertech.
Zemanová nyní vystupuje v rámci série Nokia On Tour po diskotékách, během léta zamíří hlavně na festivaly (třeba Rock for People či Sázavafest) či jiné open air hudební přehlídky. Samostatné turné připravuje se svým týmem na letošní podzim.
  Zdroj: idnes.cz

Bára: Koncerty

2. dubna 2007 v 16:24 | Mářa |  Koncerty
 • Pro fanoušky - oficiální stránky Barči jsou přesně - www.barazemanova.com !! Jukněte na ně :-)
 • Termíny koncerů:
  sobota 12. 05. 2007-Plzeň
  Mezi ploty
  neděle 27. 05. 2007-Praha
  Mezi ploty
  sobota 02. 06. 2007-Úvaly u Prahy
  Ouvalskej bigbít
  pondělí 04. 06. 2007-Český Brod
  ROCK FOR PEOPLE (4.-6.7.)
  sobota 21. 07. 2007-Kytlice
  Kytlice Music Festival
  pátek 03. 08. 2007-Sázava
  Sázavafest (3.-4.8.)
  sobota 18. 08. 2007-Kolín
  Natruc
  sobota 25. 08. 2007-Řevnice u Prahy
  Řev Řevnice
  sobota 01. 09. 2007-Smržovka
  Smržfest

 Zdroj: barazemanova.com

Barčin 1. singl: "Kde jsou?"

2. dubna 2007 v 16:14 | Mářa |  Novinky
Na t-music.cz si můžete exkluzivně stáhnout první singl za Barčiného alba!!
A tady je takový krátký článeček o albu a Barče -
Debutové album Báry Zemanová je připraveno k vydání na poslední dubnový týden. Jmenuje se "Rozjetej vlak" a obsahuje výhradně původní domácí repertoár. Producenty a zároveň i autory většiny skladeb jsou Honza Křížek (Walk-Choc-Ice, Kollerband) a Vojta Říha ze skupiny Blue Effect. Jednou písní přispěl i renomovaný autor Oskar Petr. První singl, skladba "Kde jsou?", sklízí pozitivní reakce na rockových rádiích, můžete ho zakoupit exkluzivně na t‑music PLAY! Album "Rozjetej vlak" bude plné výrazně rockových skladeb, protkaných vyjímečným zpěvem.
Bára v současnosti pilně zkouší se svojí kapelou, která ji bude doprovázet ve složení dvě elektrické kytary, basa a bicí. Během letošního léta se Bára představí širšímu publiku převážně na hromadných akcích, jako jsou letní festivaly, městské slavnosti či jiné open air akce. Samostatné koncertní turné k debutovému albu "Rozjetej vlak" se připravuje na podzim roku 2007.
Křest: 12. 5. Festival Mezi Ploty v Plzni
 Zdroj: t-music.cz