Březen 2007

Barča: fotky - koncert

26. března 2007 v 16:42 | Mářa |  Novinky
Našla jsem asi tři fotky z megakncertu, kterej se odehrál někdy v lednu!!..Jukněte na ně do galerie - budou mezi "akce"!!

Bára: Její šatník

26. března 2007 v 16:31 | Mářa |  Barča
Po dlouhé době nějaká ta novinka a fotky :-) !!! ...(dám je do galerie)

V SuperStar nás Bára přesvědčila, že co se oblečení týče, je punkerka každým coulem, takže její šatník splnil naše očekávání.
"Nejradši mám skejtovou módu, trička, džíny, tenisky... Nesnáším podpatky, tenisky nosím klidně i k sukni. V SuperStar jsem se s kostymérkou dost hádala, protože mě nutila nosit boty na podpatcích a sukni. Pokaždé jsem se cítila jako magor, ale na druhou stranu je fakt, že v televizi to vypadalo líp, než jsem si myslela."
Bára si nejvíc potrpí na černou, červenou a modrou barvu. Co se týče spodního prádla, má (překvapivě!) ráda krajkové - nejvíc černé a červené. "Vždycky jsem tvrdila, že bych si na sebe nikdy nevzala nic růžového, ale už jsem to porušila. Snažím se vyhýbat křiklavým barvám. Určitě mě nikdy neuvidíte ve výstředních růžových šatech s mega výstřihem. Vadí mi disko styl. Inspiruju se hlavně u punkových kapel a nejvíc se mi líbí styl Avril Lavigne.

Fashion faux pas:

"Na předávání Slavíků jsem přišla v obyčejném tričku a roztrhaných džínách. V nějakém časopisu pak napsali, že bych měla obměnit šatník, ale já jsem se cítila výborně a líbilo se mi to!"

Pásky, placky & potítka

"Hrozně ráda nakupuju potítka, na těch dost ulítávám. A hodně i na páscích. No a úplně nejvíc jsou pro mě lebky, ty můžu mít na všem. Punk styl mi sedí a neumím si představit, že bych najednou začala chodit v přeslazených barvách a konvenčních disko modýlcích."
 Zdroj: super.cz


Bára: MINIinfo o albu "Rozjetej vlak"

14. března 2007 v 14:16 | Mářa |  Diskografie
Rozjetej vlak Barbora Zemanová

Barboře Zamenový by mělo vyjít první album...a to přesně podle stránky superstrashop.cz 31.4.07. Mělo by se jmenovat rozjetej vlak.
Tady je malý popis:

Cena:
cca 267,-

Rozjetej vlak - skladby :
1.
Kde jsou?
2. ...další skladby

Rozjetej vlak - popis :

Jednu skladbu na album nazvané Rozjetej vlak, které na pulty obchodů přijde koncem dubna, dodal i Oskar Petr.

"Deska bude plná hutných rockových melodií, protkaných výrazným melodickým zpěvem Báry," představuje nahrávku vydavatelství SONY BMG, u něhož vydá svůj debut i vítěz třetí SuperStar Zbyněk Drda.

V současné době Zemanová finišuje s nahráváním alba, které pokřtí 12. května v Plzni na festivalu Mezi ploty.

Zpěvačce zbývá nazpívat několik posledních písní. Poté zamíří do zkušebny, aby se sžila s novou skupinou, která ji bude doprovázet na koncertech.

Říha je spoluproducentem celé desky, společně s Honzou Křížkem (Walk-Choc-Ice, Kollerband). Oba také napsali po Zemanovou většinu repertoáru.
  zdroj: www.superstarshop.cz

INFO

12. března 2007 v 7:43 | Mářa |  Novinky
Jen jsem vám chtěla říct, že pokud byste našli nějakou novinku nebo informaci o Barče, tak sem s ní a rychle. Nic se okolo ní teďka totiž moc neděje :-) :-( !!!