Únor 2007

SuperStar: koncert - propadák!

16. února 2007 v 9:57 | Mářa |  Novinky

Koncert SuperStar: Propadák!

Ani vidět, ani slyšet! Ostudný pohled se naskytl pořadatelům v Hradci Králové na prázdné hlediště Zimního stadionu, kam se vejde minimálně 5 tisíc lidí.
V pátek, na prvním koncertě SuperStar Megapárty, zela ale hala prázdnotou. Pořadatelé stěží napočítali 500 "dětí" a po tomto neúspěchu další koncerty zrušili. Drdovi a dalším soutěžícím odvážlivcům zřejmě odzvonilo.Výsledek? "Pořadatel se rozhodl další dva koncerty v Brně a v Praze zrušit," oznámil mluvčí akce Jan Nejedlý.
Zoufalí nejsou jen pořadatelé, kteří za celou akci zaplatili 6 milionů korun, ale i režisér koncertů Radan Dolejš a scenárista Radek John. Ten měl scenář propracovaný do posledního detailu. Odezva ale nebyla žádná. Pět stovek tleskajících fanoušků velký trapas nezachránilo.
Pořádně překvapení byli i porotci třetí řady SuperStar, kteří se akce jako účinkující také účastnili.
"Dost mě to zaskočilo a nebylo to vůbec příjemné," neváhala přiznat Ilona Csáková, která, stejně jako Ondřej Hejma, byla jednou z hlavních hvězd programu.
Ten největší šok ale určitě zažili samotní "superstáři". Na první samostatný koncert, kterým mohli odstartovat slibnou kariéru, dlouho nezapomenou.
"To turné mělo být takové poděkování soutěžících všem jejich fanouškům," poznamenává Nejedlý s tím, že oficiální stanovisko po pátečním fiasku zní: "Pro naprostý nezájem fanoušků o třetí řadu SuperStar nám nezbývá nic jiného, než další dva koncerty zrušit."
A to se očekávalo, že vyvrcholení turné v pražské T-mobile aréně nemůže skončit jinak než praskající halou ve švech.
"Dost velké rozčarování zažili naprosto všichni, bylo mi jich až líto," pokračuje mluvčí Nejedlý s tím, že pořadatel se ale zachoval velmi solidně. "Honoráře vyplatí naprosto všem," prozrazuje Nejedlý.
PS: další fotky v galerii!
 Zdroj: blesk.cz

Barča: Superpřiznání

16. února 2007 v 9:51 | Mářa |  Novinky

SuperPřiznání Báry Zemanové: Měla jsem Lasotu!

Pro ni byla v soutěži jediná SuperStar - Roman Lasota (20). Nenápadný student z Českého Těšína Báru okouzlil na první pohled.
"Hrozně se mi líbil, byl to přesně můj typ," prozradila Blesku zpěvačka. Přesto, že to mezi nimi pořádně jiskřilo a dokonce proběhlo i něco víc, nový vztah na obzoru není. Roman je totiž zadaný.
"Zkoušela jsem to na něj, ale nevyšlo to," prozradila Blesku droboučká Bára, o jejíž "zákulisních" vztazích se spekulovalo od začátku soutěže. I ve svém televizním medailonku tvrdila, že už má za sebou hodně vztahů a na kluky rozhodně nezanevřela.
Když pak byla zavřená s Romanem na jednom patře hotelu a pokoje pro jednoho měli jen pár metrů od sebe, nikdo by se nemohl divit prohloubení vztahu.
Sama Bára se ale snaží události mlžit. "Něco málo mezi námi bylo, ale víc nechci prozradit," usmívá se. Barbora tak nejspíš bere ohledy nejen na svoji pověst, ale právě i na Romanovu přítelkyni, která na svého miláčka čekávala po každém kole.
Domů tedy mladičká zpěvačka odjede nejen bez titulu SuperStar, ale také bez nové lásky.
 Zdroj: blesk.cz

Barbora: rozhovor pro Blesk

16. února 2007 v 9:44 | Mářa |  Novinky
Na netu sem našla chat (rozhovor), který Barča poskytla časopisu Blesk. Jsou i nějaké fotečky - jikněte na ně do galerie (rubrika - ostatní)
Pokud si chce pochutnat, dá si pizzu, ale ne Margaritu - nesnáší totiž rajčata. Jejímu uchu lahodí Richard Krajčo, Gaia Mesiah a Aneta Langerová. Nesnáší lhaní, plané sliby, zlost a málo tolerance. Vyhrála letošní ročník soutěže Karlovarský hlas. A jak tráví volný čas? Se svým pejskem, na kole nebo koncertuje se svou kapelou.
"Máte před sebou budoucnost. Vy budete zpívat!" rozloučil se s ní po vyřazení porotce Eduard Klezla.

Barča: velká fanynka

16. února 2007 v 9:31 | Mářa |  Novinky
Do galerie přidávám dvě fotky Barči - jsou z nějakých knozáků :-)

Blend

16. února 2007 v 9:29 | Mářa |  Novinky
Jeden staronový blend


IKONKA 2.

16. února 2007 v 9:22 | Mářa |  webmiss a blog
K novému designu sem zapomněla přidat i novou ionku. Tak jí sem se zpoěním ještě dávám!!!

Barča: Včera na nově

5. února 2007 v 20:00 | Mářa |  Novinky
Včera jste mohli vidět Báru na nově. Účastnila se předávání cen ANNO. Spolu s Petrem Bendem zazpívala jednu jeho písničku. Byla moc pěkná...fakt se jí to povedlo. Ještě zkusím sehnat záznam!!!

Superstar: šok!...mega koncert zrušen!!

1. února 2007 v 20:40 | Mářa |  Novinky
ImageDalší dva koncerty SuperStar Megapárty v Brně a Praze byly zrušeny. Uvnitř článku tisková zpráva ke zrušení.
"Pro naprostý nezájem fanoušků 3. řady SuperStar, kdy na páteční koncert v Hradci Králové 26. ledna přišlo z celkové kapacity 5000 diváků pouhých 500, se společnost Naspa a.s. rozhodla s okamžitou platností zrušit další dva koncerty (Praha a Brno). Vstupné bude vráceno v předprodejích Ticket Pro," uvedl v tiskovém prohlášení Jan Nejedlý, tiskový mluvčí projektu SuperStar Megapárty.
Zdroj: superstar.cz