Leden 2007

SuperStar: Vztahy...

23. ledna 2007 v 17:57 | Mářa |  Bulvár
Pouhý měsíc od konce poslední Superstar to vypadá, jako by se po jejích finalistech slehla zem! Prorazit v našem malém showbyznysu nebude nijak snadné, oni ale pořád doufají, že budou jeho ozdobou.
Víc než vítěz Zbyněk Drda (19) zatím všechny zajímá David Spilka (20), který se v soutěži dal dohromady s Terezou Najdekrovou (20) a o jehož druhém místě zaviněném prý chybou v produkci se stále polemizuje. Ten by během tří měsíců měl vydat svoji desku, pochopitelně ale až po Zbyňkovi.
I Romanu Lasotovi (20) soutěž zamíchala milostným životem, rozešel se s přítelkyní a sblížil se s finalistkou Bárou Zemanovou (17). Sem tam má nějaké vystoupení, podobně jako Martin Ševčík (17), a navíc chce začít brát lekce zpěvu u Lindy Finkové (38) a prý už taky pracuje na desce. Natočit CD chce i Leona Černá (25), ale ještě přesně neví, o jakou konkrétní hudbu půjde. Tak jsme zvědaví, jak poslední superstar dopadnou!

Megaknocert: Vyhraj lístky

21. ledna 2007 v 17:52 | Mářa |  Novinky
Pokud byste chtěli jít na megakoncert SuperStar a nemáte penízky můžete se je pokusit vyhrát!!! A to přesně tady.

Najdete tam, více informací a soutěžní otázku...tak rychle do toho!!


SuperStrar: Megapárty - koncert se blíží

12. ledna 2007 v 16:54 | Mářa |  Novinky
Tutu novinku jsem našla na superstar.cz a předem se omlouvám, že jsem jí nepřepsala, ale je poměrně dlouhá!!!...Pro fanoušky nejlepší finálové šestky to bude určo super ... pokud maj našetřené nějaké ty penízky :-)

Slibované turné finalistů SuperStar je za pár dní tady! Oproti avizovaným plánům organizátoři udělali
nemalé změny. Počet koncertů se snížil z šesti na pouhé tři! Oproti minulým ročníkům soutěže na koncertu vystoupí pouze nejlepší šestice finalistů, ne jako v první řadě celá desítka či v druhé řadě celá dvanáctka.
Ačkoli se mluvilo o tom, že Top 6 SuperStar vystoupí v šesti městech, nakonec se organizátoři rozhodli přichystat koncerty pouze tři! SuperStar Megapárty, jak je trojice koncertů nazvaná, zavítá do Hradce Králové, Brna a samozřejmě do Prahy. Zájemci o vstupenky si bohužel budou
muset sáhnout hluboce do kapsy.
První z koncertů se uskuteční v pátek 26. ledna v Hradci Králové (Zimní stadion, Komenského 1214) od 18 hodin. Ceny vstupenek jsou 390 Kč na sezení a 280 Kč na stání.
Druhý koncert bude v Brně ve středu 31. ledna, taktéž od 18 hodin. Místo konání Hala Rondo (Křídlovická 34, Brno-město). Ceny vstupenek na brněnský koncert jsou 490 Kč na sezení a 350 Kč na stání.
Závěrečný koncert turné SuperStar bude jak jinak než v Praze, tentokrát v T-mobile Aréně (Za elektrárnou 419, Výstaviště, Praha 7), a to ve čtvrtek 8. února od 18 hodin. V Praze si do kapes sáhnete nejhlouběji, ceny za vstupenky jsou docela "pálka" - 590 Kč na sezení, 450 Kč stání.
Program koncertů je zatím utajen. Proslýchá se, že večerem by měl provázet Leoš Mareš a finalisté by měli zpívat písničky, se kterými se úspěšně předvedli během soutěže.
"Zbyněk zazpívá písničku Srdce pátrají a několik dalších skladeb, které jej nejlépe uvedly v soutěži," uvedla Zdena Selingerová z hudebního vydavatelství Sony BMG, u něhož Zbyněk v březnu vydá album.
Lístky jsou k zakoupení na www.ticketpro.cz - najdete tam i další informace!!!!
Zdroj: superstar.cz

Barča: Dvě nové fotky

8. ledna 2007 v 16:05 | Mářa |  Novinky
Našla jsem dvě fotky Barči....Jsou z natáčení reportáží k SuperStar.

Barbora: Zamilovala se...

8. ledna 2007 v 16:01 | Mářa |  Bulvár
Tak projíždím net a co nenajdu!!!!(možná tu už většina z vás ví)...Barbora Zemanová se zamilovala...No a hádejte do koho. Jejím novým přítelem se stal Roman Lasota(finalista SuperStar).
Tady máte článek ze Super.cz
Odhaleno! SuperStar Roman Lasota se na Nový rok zamiloval! A víme do koho!
Vítězem se sice nestal, soutěž ale Romanu Lasotovi (20) přece jen něco nebo spíš někoho dala. Báru Zemanovou! Provalilo se to na silvestrovském mejdanu na Václavském náměstí v Praze, kde zamilovaný pár oslavil příchod nového roku.
Pod sochou svatého Václava na velkolepé show zazpívaly mimo jiné i nové talenty ze SuperStar. Kdo nezpíval, aspoň si přišel připít a podpořit 'kolegy'. Jedním z takových diváků byl i Roman, který měl k účasti ještě o důvod víc. Vystupovala totiž jeho nová 'vyvolená' Bára Zemanová (17) a Lasota si novoroční polibek nechtěl nechat ujít.
"S Bárou jsme si byli hodně blízcí už během soutěže, ale nic mezi námi nebylo," řekl. Dnes už je to jinak. "No, je to v začátku," přiznal po chvíli mlčení Roman.
"Jsme spolu často, ale všechno se teprve uvidí," mlží.
Oba si v soutěži vedli dobře, a tak není divu, že stěhování do hlavního města nebude dlouho trvat. Nějaké nabídky by byly. A bydlení? "To zatím vůbec nevím," pochybuje Roman o společném hnízdečku lásky.

SITE NEWS

7. ledna 2007 v 14:12 | Mářa |  webmiss a blog
Konečně jsem dodělala ten novej vzhled!!!...Doufám, že se vám bude líbit!!! :-)Za hlavničku bych chtěla poděkovat Dendě!!!!...

New Design

5. ledna 2007 v 14:53 | Mářa |  webmiss a blog
Připraviju pro Vás nový design stránky....snad to ještě dneska stihnu...tak se nelekněte, kdy se tu různě měnili barvičky a tak.!!! :-)

SuperStar: O Silvestru

3. ledna 2007 v 18:35 | Mářa |  Videa
Video, kde Superstáři mluví o silvestru...Je tam i Barča...a také porotci :-)
- Klikněte zde.

SuperStar: Jak slavili silvestra

3. ledna 2007 v 18:28 | Mářa |  Novinky
Image
Ještě nedávno je nikdo neznal a poslední den roku slavili pouze v kruhu svých přátel nebo příbuzných. Tehdy je určitě vůbec nenapadlo, že by někdy na Silvestra mohli zpívat několikatisícovému davu na pražském Václavském náměstí a milionům lidí u televizních obrazovek, a to ke všemu po boku takové hvězdy, jakou je Karel Gott. Jak finalisté SuperStar oslavili Silvestra?
Kdo z vás neviděl nedělního Silvestra na Nově, tady je malé shrnutí, co jsme mohli vidět.
Vedení nováckého týmu SuperStar se rozhodlo, že do všech následujících akcí mladých hvězd zapojí pouze šestici nejlepších finalistů. Platí to nejen u Silvestra, ale i u koncertního turné, které SuperStar v lednu a únoru chystá. Znamená to, že zatímco Top 6 bude všem stále na očích, na Romana, Terezu, Aleše a Karolínu se pomalu zapomene, pokud se nedokáží prosadit jinak.
Image
Nejlepší šestka SuperStar dostala příležitost (víceméně povinnost) zazpívat i v silvestrovské show TV Nova Mejdan roku z Václaváku. Mladé hvězdičky musely na Václavské náměstí dorazit už v dopoledních hodinách (přes den je čekaly zkoušky), ačkoli jejich samotné vystoupení bylo až po 23. hodině.
Nejdříve na scénu přišli pánové. Scénáristé večera si vymysleli opravdu lákavé spojení nejlepších třech finalistů soutěže společně s porotkyní Ilonou Csákovou. A tak se Zbyněk Drda, David Spilka a Martin Ševčík laškovně točili kolem svůdné porotkyně a zřejmě nevěděli kam s očima, protože Ilona i tentokrát upoutávala pozornost svým korzetem. Nejdříve Ilona spustila Proč mě nikdo nemá rád a pánové jí dělali jen doprovodné hlasy, pak ovšem dostali více prostoru a jeden po druhém se k Iloně lísali a zlehka se jí dotýkali při písni Tornéro. Obzvlášť legrační mi přišlo, když Zbyněk Drda s jeho nevinným výrazem v tváři a s upřeným pohledem na Ilonu zpíval "podívej se mi do očí… a najdi sílu říct…" Na závěr si ještě společně vystřihli ústřední píseň z muzikálu Kleopatra a tím pro kluky silvestrovské vystoupení skončilo.
Na řadu přišly dívky, které měly tu čest zazpívat si po boku několikanásobného Slavíka Karla Gotta. Bára Zemanová, Leona Černá a Soňa Pavelková vystupovaly jako profesionálky. Když se tulily ke Karlu Gottovi a zpívaly s pohledem mistrovi do očí, vůbec nevypadaly, že by to bylo jejich poprvé. Musím říct, že se mi to líbilo, ačkoli mi zpočátku přišlo spojení 15leté Soni a postaršího "důchodce" Karla poněkud křečovité.
Holky ze SuperStar se oproti klukům předvedly na pódiu celkem dvakrát. Těsně po půlnoci totiž oslavily vstup do nového roku společně s Danielou Šinkorovou, se kterou společně zazpívaly Happy New Year.
Ptáte-li se, jak mladí zpěváci ze SuperStar oslavili Silvestra, pak už znáte odpověď - na Václaváku. Na půlnoc byli všichni společně v zákulisí za pódiem, a však nijak výrazně se radovat z příchodu nového roku nemohli, a až vůbec ne popíjet alkohol ve větším množství, obzvlášť holky, které už pár vteřin po půlnoci stály opět na pódiu. Všichni finalisté se shodli v tom, že sice bohužel nemohli slavit doma se svými rodinami a přáteli, ale na druhou stranu zpívat na Václaváku bylo něco nového a jistě další dobrá zkušenost, která se jim bude v jejich kariéře hodit.
 ZDroj: superstar.cz