SuperStar: natáčeli Ulici

30. listopadu 2006 v 7:39 | Mářa |  Novinky

Klapka, akce, jedéém...SuperStáři včera dopoledne natáčeli v nekonečném seriálu Ulice. Scénáristi a režisér jim k dispozici dali jeden obraz. Jak to vypadalo? SuperStáři si natáčení užili...

Ano je to tak! Z našich zpěváků se pomalu stávají herecké hvězdy. Kamery jim vůbec nevadili. Včera od devíti od rána stáli na place s hereckými hvězdami seriálu Ulice. Jaké to bylo a jak se jim to líbilo?
SuperStáři dostali před natáčením jediný pokyn. Hlavně nezaspat!!! A co myslíte, že se stalo. Jo, jo, Barunka Zemanová se nemohla probudit. :o) Ale ono se není čemu divit, protože mají moc nabitý program a za celý týden toho moc nenaspí.
Ale, i když Barunka zaspala, zpěváci všechno stihli a na plac nastoupili jen s malým zpožděním. Natáčela se scéna, která se odehrávala v hudebním klubu. Holky dostaly pro realizaci větší prostor a dokonce měly říkat jednu větu. Jakou? "Kdo je to Lenka?" Začínat se holt musí pěkně od začátku a pomalu.
Holky měly možnost zahrát si po boku svůdníka Jakuba Prachaře. Obě stejnou scénu. Jako první nastoupila Leona, která se držela trochu zkrátka, ale moc jí to slušelo. Barunka, to bylo jiné kafe, je rozená herečka a roli si naprosto užila. Jak by taky ne, když měla po boku mladého, hezkého a nadějného herce.
Kluci takový prostor nedostali. Stali se pouze návštěvníky baru a popíjeli kolu. Aspoň se nemuseli učit žádný text! :o) Natáčení se jim všem líbilo, ale čekali trochu větší akci. Všichni doufali, že si pořádně zahrají, ale uznávají, že tohle byla zkušenost, kterou jentak nezískají.
Zapojeni do natáčení byli i přítomní novináři a fotografové. SuperStáři se na place potkali s kamarádkou Patricií Solaříkovou, která hraje v Ulici Terezu a se kterou se seznámili při různých akcích.
"Dobře hraješ. Já jsem na tebe normálně hrdej," rozplýval se David Spilka. Tereza se jen šibalsky usmívala, ale hned musela zase na plac. Ostrému natáčení předcházely dvě zkoušky.
Tento díl Ulice, ve kterém si poslední čtyři finalisté zahráli, uvidíte 23. ledna 2007. Takže máte fůru času. Zatím se věnujte svým pěveckým hvězdám a připravte se na další neděli, kdy nás čekají filmové hity!
PS: fotky přidám do galerie večer!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuska6 Zuska6 | 30. listopadu 2006 v 19:14 | Reagovat

Viděla jsi ty fotky jak se Bára líbá s Prachařem?

2 Mářa Mářa | Web | 30. listopadu 2006 v 20:46 | Reagovat

jo viděla...chci je sem dát..ale to bylo hraný..teda..snaaaaaaaaad :-)!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama