SuperStar: kluci hráli fotbal

23. listopadu 2006 v 20:15 | mářa |  Novinky

Hvězdný tým SuperStárů
, ve složení Aleš Burket, Zbyněk Drba, Adam Kotalík, tiskový manager projektu, Roman Lasota, David Spilka a Martin Ševčík, se utkal ve velkém souboji s novináři předních deníků i naším fotografem a kamaremanem. Holky ze SuperStar se odmítly takového zápasu zúčastnit, udělaly dobře, protože pánové se do hry opravdu vžily tak, že by některá z dam mohla přijít k úrazu, a raději vzaly do rukou řehtačky a fandily jako o život!!!
Na hru měli pánové jednu hodinu. SuperStáři nastoupili v modrým dresech a proti nim v dresech červených bojovali novináři. Nejdříve rozcvičení: běh, kopání na bránu, chytání a pak se mohlo začít hrát. Bylo odstartováno.
Kluci běhali, kopali, nahrávali, vykopávali, dávali góly i nějaké dostali. Po prvním poločasu byl výsledek 4:2 pro SuperStáry. Zdálo se, že mají vítězství v kapse, a tak na začátku druhé půle trochu zaváhali a hned dostali góla.
Ale zahanbit se nenechali, nikdy, začali bojovat a nakonec vstřelili pátý vítězný gól. Novináři už nedokázali vyrovnat. Zaslouženě vyhráli kluci ze SuperStar. Holky po usilovném fandění daly vítěznému týmu dary, tzn. sportovní tašky s překvapením uvnitř. :o) Skóre tedy nakonec bylo 5:3!!!
Došlo i na malá zranění. Mimo zranění, jako byla udýchanost a zčervenání, si Zbyněk malinko odřel koleno. Ale první pomoc zafungovala - stačilo pouhé= pofoukání všech přítomných dam.
Tak co, páni novináři, necháte si to líbit nebo domluvíte odvetu?! :o)