SuperStar: Co dělají...?!

24. listopadu 2006 v 14:52 | mářa |  Novinky
Někdy se nám naši SuperStáři rozutečou po různých akcích, které se v Praze konají, tak rychle, že se s nimi ani nestihnu rozloučit. Jedni jedou domů spát a jiní chtějí ještě "pařit". Kdo je má potom náhánět? :o)
A právě takhle to udělali Roman Lasota s Bárou Zemanovou po středečním fotbalovém zápase s novináři. Jedna partička se těšila na relax ve vířivce, v sauně nebo jen leháro u telky, a rychle odjeli do hotelu. Roman s Bárou jsou noční ptáci, a tak jeli podpořit druhou českou SuperStar na jeho křest druhé desky.
No jo, nám ale neutekli, protože na každé akci je vždycky jeden z našich extra dobrých špiónů. A na křtu cd Vlasty Horvátha si dvou SuperStárů všimla moje kolegyně Bára Machková a hned o tom napsala článek. A tady je.
Druhá česká SuperStar na své druhé albu radí "Do peří nefoukej". Vlasta stejnojmennou desku pokřtil před zraky svých přátel, chystá ale ještě několik drobnějších křtů pro své fanoušky.
V klubu ale pokračovala veselá zábava. Ali Amiri si povídal s kolegy ze trojky, s Bárou Zemanovou a Romanem Lasotou. Na baru seděla Laďka Něgrešová a davem se sem tam mihla Míša Nosková se semifinalistou třetí řady a zároveň přítelem Honzou Křížem nebo Filip Jankovič.
Zakousni se do svého Horvátha
Druhá česká SuperStar na svém druhém albu radí "Do peří nefoukej". Stejnojmennou desku Vlasta pokřtil před zraky svých přátel a médií, chystá ale ještě několik drobnějších křtů pro své fanoušky. "Plánujeme sérii asi čtyř nebo pěti koncerů, které by zároveň měly být živými křty," upřesnil Vlasta. Předskakovat mu bude dívčí čtyřka Gazely, jež hraje..
Vlasta na křtu, jemuž asistoval muzikálem Golem unavený Karel Svoboda, zahrál zhruba půlhodinovou ochutnávku ze své nové desky a za odměnu dostal ohromný dort z vrchu ozdobený fotografií z alba Do peří nefoukej. Ti, kdo se nechali na dotr pozvat, se mohou směle chlubit, že se zakousli do Vlasty Horvátha.
Koukám na trojku
Třetí řadu Česko hledá SuperStar Vlasta sleduje, jeho favorit Tereza Najdekrová ale už vypadl. "Teď je mým favoritem David Spilka," prozradil nám Vlasta a jedním dechem dodal, že už je dost težké hodnotit. "Všichni, kdo tam zůstali, mají šanci vyhrát."
Sebekritika je vlastností králů
"Nechci zůstat stát na jednom místě. Kdybych to udělal, tak mě to přestane bavit a vykašlal bych se na to," komentuje Vlasta své plány. S novým CD je spokojený, ale jeho vize s další deskou je udělat zase krok vpřed a pokud bude tak velký jako mezi jeho debutem a aktuální deskou, bude to jen a jen dobře.
 Zdroj: nova.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama