SuperStar: 80. léta v rytmu DISCA

24. listopadu 2006 v 14:48 | mářa |  Novinky
Jo jo, to byly časy. 80. léta, Discopříběh, Kamarádi do deště, Michal David, mrkváče do pasu, košile, neposlušné tenisky, diskotéky, bony...a spousta dalších věcí, které tu dobu připomínají. A hlavně hudba - ta totiž neumírá!!!

Důkazem jsou naši soutěžící, kteří deset písní z té doby oživí a podají je jiným, novým, moderním způsobem. V rytmu disca se bude každý soutěžící vrtět na pódiu hned dvakrát. Do osmdesátých let se pomocí našich vizážistek vrátí i s kostýmy.
Také jste, holky, milovaly Rudolfa Hrušínského nejml. s patkou na hlavě a s modrožlutou košilí v bílých plátěných kalhotách ve filmu Discopříběh? Už v neděli na pódiu uvidíte hned tři pány z osmdesátých let, Zbyňka, Martina a Davida.
Pánové, i vy se budete moci pokoukat na dvě sličné dámy, Bára a Leona, které Vás ve stylu z let osmdesátých budou bavit na pódiu jako tentkráte začínající Lucie Bílá se svými Neposlušnými teniskami.
Každý si najde to své! Rodiče, sestry, bratrové tety, strejdové i děti. V šestém finále totiž zazní jedna česká a jedna zahraniční diskotéková písnička z osmdesátých let. Tentokrát se jistě budou dívat i Vaši rodičové! Takže se připravte, protože v neděli bude u televize narváno. :o)
Zdroj: Nova.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama