Bára Zemanová: SuperStar mi změnila život!

3. listopadu 2006 v 14:54 | mářa |  Bulvár
Barbora Zemanová
Od doby, co je Barbora Zemanová (17) v SuperStar, se její život od základu změnil a začíná se cítit jako dospělá.
"Stýská se mi tady po normálním životě, který jsem vedla předtím. Je to hroznej skok úplně do jiného světa. Stýská se mi po kamarádech, rodičích a po rodině," svěřuje se se svými pocity Bára, která byla odmalička spíše taková samotářka.
"To uzavírání se do sebe je tady trochu menší. Ostatní jsou hodně komunikativní a někteří jsou navíc hodně temperamentní. Asi si rozumím víc s klukama než s holkama," pokračuje Bára, která se chlapy snaží zaujmout spíše pohledem než projevem.
"Je to asi proto, že pro některé chlapy je můj projev moc dětskej," dodává Bára.
"Věřím si teď o trošku víc než předtím, a jak jsem v tom jiném světě, tak si připadám strašně dospěle," dodává Barbora. Přestože je ve světě showbyznysu teprve velmi krátce, už zjistila, že musí být velmi opatrná a nedůvěřivá.

Zrada

"Když mě někdo zradí, tak to ve mně zůstává hrozně dlouho a hrozně hluboko a někdy to vrátím třeba i ve větší míře než ten dotyčný, který mi to provedl. Ale jinak jsem spíš takovej klidnej introvert, který si všechno střádá do sebe. Ven to dostávám zpíváním nebo básničkama. Nebo něčím, co mě dostane do pohody," dodává Barbora Zemanová, která se díky SuperStar přiblížila ke svému snu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama