Listopad 2006

Info...

30. listopadu 2006 v 21:16 | Mářa |  Novinky
Tak..už jsem konečně přidala všechny fotky!!!... jsou tam jak oficiální tak ty z natáčení Ulice!!!..zatim papik!!!

Bára Zemanová:našla si chlapa! Bydlí v Ulici!

30. listopadu 2006 v 20:50 | Mářa |  Bulvár
Jakub a Bára se do sebe v seriálu Ulice zakoukali na první pohled. Polibek si Bára vychutnávala
Finalisté SuperStar se včera brzo ráno ocitli na Ulici. Štáb je v rámci týdne filmových hitů vzal do hostivařských ateliérů, kde se právě natáčí nekončící seriál Ulice.
Bára Zemanová (17) si natáčení vychutnávala ze všech nejvíc. Líbací scéna s Jakubem Prachařem jí šla velmi dobře.
"Bylo to naprosto úžasné. Měla jsem ze začátku strach, ale nakonec to dopadlo líp, než jsem čekala," svěřila se s prvními pocity Bára, která milostnou scénu s Jakubem Prachařem zvládla podle štábu na výbornou.
Škoda prý, že to bylo jen jako. Řádění SuperStar v seriálu ULICE se na TV Nova objeví 23. ledna 2007.

SuperStar: natáčeli Ulici

30. listopadu 2006 v 7:39 | Mářa |  Novinky

Klapka, akce, jedéém...SuperStáři včera dopoledne natáčeli v nekonečném seriálu Ulice. Scénáristi a režisér jim k dispozici dali jeden obraz. Jak to vypadalo? SuperStáři si natáčení užili...

Ano je to tak! Z našich zpěváků se pomalu stávají herecké hvězdy. Kamery jim vůbec nevadili. Včera od devíti od rána stáli na place s hereckými hvězdami seriálu Ulice. Jaké to bylo a jak se jim to líbilo?
SuperStáři dostali před natáčením jediný pokyn. Hlavně nezaspat!!! A co myslíte, že se stalo. Jo, jo, Barunka Zemanová se nemohla probudit. :o) Ale ono se není čemu divit, protože mají moc nabitý program a za celý týden toho moc nenaspí.
Ale, i když Barunka zaspala, zpěváci všechno stihli a na plac nastoupili jen s malým zpožděním. Natáčela se scéna, která se odehrávala v hudebním klubu. Holky dostaly pro realizaci větší prostor a dokonce měly říkat jednu větu. Jakou? "Kdo je to Lenka?" Začínat se holt musí pěkně od začátku a pomalu.
Holky měly možnost zahrát si po boku svůdníka Jakuba Prachaře. Obě stejnou scénu. Jako první nastoupila Leona, která se držela trochu zkrátka, ale moc jí to slušelo. Barunka, to bylo jiné kafe, je rozená herečka a roli si naprosto užila. Jak by taky ne, když měla po boku mladého, hezkého a nadějného herce.
Kluci takový prostor nedostali. Stali se pouze návštěvníky baru a popíjeli kolu. Aspoň se nemuseli učit žádný text! :o) Natáčení se jim všem líbilo, ale čekali trochu větší akci. Všichni doufali, že si pořádně zahrají, ale uznávají, že tohle byla zkušenost, kterou jentak nezískají.
Zapojeni do natáčení byli i přítomní novináři a fotografové. SuperStáři se na place potkali s kamarádkou Patricií Solaříkovou, která hraje v Ulici Terezu a se kterou se seznámili při různých akcích.
"Dobře hraješ. Já jsem na tebe normálně hrdej," rozplýval se David Spilka. Tereza se jen šibalsky usmívala, ale hned musela zase na plac. Ostrému natáčení předcházely dvě zkoušky.
Tento díl Ulice, ve kterém si poslední čtyři finalisté zahráli, uvidíte 23. ledna 2007. Takže máte fůru času. Zatím se věnujte svým pěveckým hvězdám a připravte se na další neděli, kdy nás čekají filmové hity!
PS: fotky přidám do galerie večer!!

Barča: tapety na plochu + p. karta

28. listopadu 2006 v 16:59 | Mářa |  Novinky
Pro velké fandy Barči mám super novinku...první tapety na počíteč s profesionálníma fotkama!!!! A taky podpisouvé karty!!!!
V plné velikosti je najdete v galerii!!!! - jinak jsou z klubu Barči na NOVA.CZ
...nejak mi přstal jít nte..nevim co s nim je, takže nevim kdy to sem dám všechno..doufám, že co nejdříve!!

SuperStar: zahrají si ve filmu!!!

28. listopadu 2006 v 16:37 | Mářa |  Novinky
Na kamery jsou už naši soutěžcí zvyklí, nedělají jim žádný problém, protože je provázejí celou soutěží. Jak se ale poperou s kamerami, které točí seriál, jak zvládnou zahrát si na herce?!
To je otázka! V brzké době totiž SuperStáry čeká nátačení nekonečného seriálu Ulice, který teď každý všední den okupuje televizní obrazovky naší televize a láká stále více diváků.
Sami SuperStars ještě nic netuší, ale, když jsme se jich ptali, co by říkali na to, kdyby si někde mohli zahrát, odpovídali s nadšením, že by jim to ani nevadilo. David Spilka mi dokonce řekl: "Tak to by byl mazec."
Takže hned jak se tato akce uskuteční, budeme Vás informovat. Zatím se podívejte na to jak to v Ulici vypadá (pokud to ještě nevíte)!!!
Zdroj: nova.cz

SuperStar: Martin Ševčík zkončil

28. listopadu 2006 v 7:43 | Mářa |  Novinky
Rozhodují jen Vaše hlasy, sympatie, ale také výkony soutěžících. Leoš Mareš právě vyslovil jméno soutěžícího, který bohužel nemůže pokračovat v soutěži Česko hledá SuperStar...
...ale to neznamená, že nebude ve zpěvu pokračovat nebo, že by se ve velkém světě hvězd dokonce ztratil. To se nestane. Všichni z pěti soutěžících jsou skvělí zpěváci, jejichž snem je zpívat pro Vás.
Dneska naši soutěž opouští Martin Ševčík. Ale nesmutněte, na pokračování v reálném životě, umístění v této soutěži, nemá žádný velký vliv. Když budete Martina nadále podporovat, tak se určitě neztratí.
A nezapomeňte na zítřejší videochat, kde bude hostem právě Martin Ševčík! Už zítra ve 13:00 hodin!!!
Zdroj: nova.cz

Vyřazování - už za chvíli!!

27. listopadu 2006 v 19:01 | Mářa |  Novinky
asi za dvě hodiny začne další přímí přenos...dnes Vyřazování..tak ještě rychle pošlete hlasy svému favoritovi a nezapomeňte se dívat!!!

Barča: Fotky z 6. finálového kola

27. listopadu 2006 v 7:37 | Mářa |  Novinky
Do galerie přidám fotky ze včerejška...Barče to na nich velice sluší...to jak v tom zpívala časkou písničku bylo Supa....a ta druhý taky...hlavně to triku :-).
Jo....a taky přidám videa!!!

SuperStar: Co včera zpívali...hlasujte!!!

27. listopadu 2006 v 7:34 | Mářa |  Novinky
Včera proběhl další fanálový večer...soutežící zazpívali dvě písničky a doufají, že jim fanoušci pošlou co nejvíce hlasů!!!!...Tak do toho vezměte mobily a pošlěte Báře hlas!!!!
SEZNAM
Leona Černá: STAR 2

Nač vlastně v půli vzdávat mač, Helena Vondráčková
Miracle of love, Eurythmics
David Spilka: STAR 3

I like Chopin, Gazebo
Nonstop, Michal David
Bára Zemanová: STAR 4

Hodina H, Marie Rottrová
You came, Kim Wilde
Zbyněk Drda: STAR 5

Take on me, AHA
Štěstí je krásná věc, Richard Müller
A jak hlasovat pro svého favorita? Posláním smsky ve tvaru STAR 1-5 na číslo 906 06 09 nebo zavoláním na jedno z telefonních čísel 906 340 901-905.

SuperStar: Co se dnes zpívá?!

26. listopadu 2006 v 14:30 | Mářa |  Novinky
No zatim jsem našla jen názvy 5 písniček..pukusim se sehnat další!!!!

Kristýnka iba spí (Peter Nagy)
Nač vlastně vpůli vzdávat match (Helena Vondráčková)
Hodina H (Marie Rottrová)
Nonstop (Michal David)
Štěstí je krásná věc (Richard Müller)

Barča: AVATARY

24. listopadu 2006 v 16:19 | mářa |  Novinky
Tak udělala jsem další dva nové avatary :-).

SuperStar: Co dělají...?!

24. listopadu 2006 v 14:52 | mářa |  Novinky
Někdy se nám naši SuperStáři rozutečou po různých akcích, které se v Praze konají, tak rychle, že se s nimi ani nestihnu rozloučit. Jedni jedou domů spát a jiní chtějí ještě "pařit". Kdo je má potom náhánět? :o)
A právě takhle to udělali Roman Lasota s Bárou Zemanovou po středečním fotbalovém zápase s novináři. Jedna partička se těšila na relax ve vířivce, v sauně nebo jen leháro u telky, a rychle odjeli do hotelu. Roman s Bárou jsou noční ptáci, a tak jeli podpořit druhou českou SuperStar na jeho křest druhé desky.
No jo, nám ale neutekli, protože na každé akci je vždycky jeden z našich extra dobrých špiónů. A na křtu cd Vlasty Horvátha si dvou SuperStárů všimla moje kolegyně Bára Machková a hned o tom napsala článek. A tady je.
Druhá česká SuperStar na své druhé albu radí "Do peří nefoukej". Vlasta stejnojmennou desku pokřtil před zraky svých přátel, chystá ale ještě několik drobnějších křtů pro své fanoušky.
V klubu ale pokračovala veselá zábava. Ali Amiri si povídal s kolegy ze trojky, s Bárou Zemanovou a Romanem Lasotou. Na baru seděla Laďka Něgrešová a davem se sem tam mihla Míša Nosková se semifinalistou třetí řady a zároveň přítelem Honzou Křížem nebo Filip Jankovič.
Zakousni se do svého Horvátha
Druhá česká SuperStar na svém druhém albu radí "Do peří nefoukej". Stejnojmennou desku Vlasta pokřtil před zraky svých přátel a médií, chystá ale ještě několik drobnějších křtů pro své fanoušky. "Plánujeme sérii asi čtyř nebo pěti koncerů, které by zároveň měly být živými křty," upřesnil Vlasta. Předskakovat mu bude dívčí čtyřka Gazely, jež hraje..
Vlasta na křtu, jemuž asistoval muzikálem Golem unavený Karel Svoboda, zahrál zhruba půlhodinovou ochutnávku ze své nové desky a za odměnu dostal ohromný dort z vrchu ozdobený fotografií z alba Do peří nefoukej. Ti, kdo se nechali na dotr pozvat, se mohou směle chlubit, že se zakousli do Vlasty Horvátha.
Koukám na trojku
Třetí řadu Česko hledá SuperStar Vlasta sleduje, jeho favorit Tereza Najdekrová ale už vypadl. "Teď je mým favoritem David Spilka," prozradil nám Vlasta a jedním dechem dodal, že už je dost težké hodnotit. "Všichni, kdo tam zůstali, mají šanci vyhrát."
Sebekritika je vlastností králů
"Nechci zůstat stát na jednom místě. Kdybych to udělal, tak mě to přestane bavit a vykašlal bych se na to," komentuje Vlasta své plány. S novým CD je spokojený, ale jeho vize s další deskou je udělat zase krok vpřed a pokud bude tak velký jako mezi jeho debutem a aktuální deskou, bude to jen a jen dobře.
 Zdroj: nova.cz

SuperStar: 80. léta v rytmu DISCA

24. listopadu 2006 v 14:48 | mářa |  Novinky
Jo jo, to byly časy. 80. léta, Discopříběh, Kamarádi do deště, Michal David, mrkváče do pasu, košile, neposlušné tenisky, diskotéky, bony...a spousta dalších věcí, které tu dobu připomínají. A hlavně hudba - ta totiž neumírá!!!

Důkazem jsou naši soutěžící, kteří deset písní z té doby oživí a podají je jiným, novým, moderním způsobem. V rytmu disca se bude každý soutěžící vrtět na pódiu hned dvakrát. Do osmdesátých let se pomocí našich vizážistek vrátí i s kostýmy.
Také jste, holky, milovaly Rudolfa Hrušínského nejml. s patkou na hlavě a s modrožlutou košilí v bílých plátěných kalhotách ve filmu Discopříběh? Už v neděli na pódiu uvidíte hned tři pány z osmdesátých let, Zbyňka, Martina a Davida.
Pánové, i vy se budete moci pokoukat na dvě sličné dámy, Bára a Leona, které Vás ve stylu z let osmdesátých budou bavit na pódiu jako tentkráte začínající Lucie Bílá se svými Neposlušnými teniskami.
Každý si najde to své! Rodiče, sestry, bratrové tety, strejdové i děti. V šestém finále totiž zazní jedna česká a jedna zahraniční diskotéková písnička z osmdesátých let. Tentokrát se jistě budou dívat i Vaši rodičové! Takže se připravte, protože v neděli bude u televize narváno. :o)
Zdroj: Nova.cz

SuperStar: kluci hráli fotbal

23. listopadu 2006 v 20:15 | mářa |  Novinky

Hvězdný tým SuperStárů
, ve složení Aleš Burket, Zbyněk Drba, Adam Kotalík, tiskový manager projektu, Roman Lasota, David Spilka a Martin Ševčík, se utkal ve velkém souboji s novináři předních deníků i naším fotografem a kamaremanem. Holky ze SuperStar se odmítly takového zápasu zúčastnit, udělaly dobře, protože pánové se do hry opravdu vžily tak, že by některá z dam mohla přijít k úrazu, a raději vzaly do rukou řehtačky a fandily jako o život!!!
Na hru měli pánové jednu hodinu. SuperStáři nastoupili v modrým dresech a proti nim v dresech červených bojovali novináři. Nejdříve rozcvičení: běh, kopání na bránu, chytání a pak se mohlo začít hrát. Bylo odstartováno.
Kluci běhali, kopali, nahrávali, vykopávali, dávali góly i nějaké dostali. Po prvním poločasu byl výsledek 4:2 pro SuperStáry. Zdálo se, že mají vítězství v kapse, a tak na začátku druhé půle trochu zaváhali a hned dostali góla.
Ale zahanbit se nenechali, nikdy, začali bojovat a nakonec vstřelili pátý vítězný gól. Novináři už nedokázali vyrovnat. Zaslouženě vyhráli kluci ze SuperStar. Holky po usilovném fandění daly vítěznému týmu dary, tzn. sportovní tašky s překvapením uvnitř. :o) Skóre tedy nakonec bylo 5:3!!!
Došlo i na malá zranění. Mimo zranění, jako byla udýchanost a zčervenání, si Zbyněk malinko odřel koleno. Ale první pomoc zafungovala - stačilo pouhé= pofoukání všech přítomných dam.
Tak co, páni novináři, necháte si to líbit nebo domluvíte odvetu?! :o)

NA fotky jukněte zde !!!!


SuperStar: téma na příští neděli

22. listopadu 2006 v 18:08 | mářa |  Novinky
Příští týden nám top 5 zaspívá DISCO éra 80. let !!!..myslím, že se máme na co těšit!!....Finalisté to určo pořádně rozjedou :-) Každý z finalistů zazpívá dvě písničky.

MAIL na Barču

22. listopadu 2006 v 18:03 | mářa |  Barča
Pro velké fandy Barči Zemanové tu mám bombu!!!!...teda nevim, zde je to bomba..., páč to neni stoprocentně jistý, ale stejně...:-)
rockinka@seznam.cz - To by měl být údajně mail na Báru....sama jsem ho zatím nezkoušela, tak nevím..vy to určo zkuste a napište jak jste dopadli!!

Fotky: Good bye párty - Soňa

22. listopadu 2006 v 17:57 | mářa |  Novinky
DO galerie jsem přidala fotky z pondělní Good Bye Párty se Soňou Pavelkovou....je vidět, že soutěžící jsou unevení...a na oslavování nemaj moc nálady:-)!!!!

Barča: postupuje do dalšího kola!!

21. listopadu 2006 v 7:40 | mářa |  Novinky
Barča postupuje do dalšího kola!!...mezi 5 nejlepších....vypadla Soňa Pavelková, u které to nikdo nečekal...proto Barča posílejte hlasy...ať nám taky nevypadne!!!!

Barča: Fotka se Zbyňkem

20. listopadu 2006 v 16:52 | mářa |  Novinky
Našla jsem další novou fotku, kde je Barča!

Barča: Nové fotky...

20. listopadu 2006 v 16:33 | mářa |  Novinky
Do galerie jsem dala fotky ze včerejšího už pátého finálového kola....a taky jednu z autogramiády...(myslim, že je z autogramiády) :-)!!!!