Zemanová a Ševčík ze SuperStar: Láska na zkoušku?

26. října 2006 v 9:32 | mářa |  Bulvár

Zemanová a Ševčík ze SuperStar: Láska na zkoušku?

Při cvičení bikram jógy Martin neváhal ani minutu a posadil se vedle Báry.
V SuperStar se rodí další milenecká dvojice. Martin Ševčík (17) se v poslední době stále více objevuje po boku s o rok mladší soutěžící Bárou Zemanovou (16)!
Martin se v začátcích SuperStar příliš moc neprojevoval. Bára na tom byla podobně. Postupem času si ale jeden na druhého zvykl. Teď, jak se zdá, je mezi nimi více než jen pouhé přátelství. Jeden z pracovníků prvního hotelu, kde byli ještě donedávna soutěžící ubytovaní nám potvrdil, že Bára se s Martinem několikrát držela za ruku.
"Když jsem byla večer v práci, viděla jsem Báru, jak se tady dole v restauraci s Martinem na něčem domlouvá. Zatímco se všichni odebrali na pokoj, jen ti dva si tam povídali až do ranních hodin. Pak spolu šli nahoru spát," prozradila nám zaměstnankyně hotelu.
Setkávání obou dvou si všimli i někteří soutěžící. "Při cvičení bikram jógy se Martin ani chvíli nerozhodoval a sedl si hned vedle Báry," řekl nám jeden ze soutěžících.

Generálka

"Martin se na Báru usmíval, házeli po sobě takový ty milostný pohledy, skoro bych řekla, že jsou zamilovaní. Během Martinova zpěvu se Bára potutelně usmívala, bylo na ní vidět, že jí na něm asi hodně záleží," potvrdil nám zdroj ze SuperStar. Krátce po přímém přenosu se Martin s Bárou potkali v zákulisí. Poté, co viděli, že na ně míří fotografové, dělali, jako by mezi nimi nic nebylo. "Myslím, že je Martin do Báry zamilovaný až po ty jeho velký uši," .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama