Víme kdo bude třetí českou superstar: Bára Zemanová

23. října 2006 v 20:57 | mářa |  Bulvár
Nadpis samozřejmě berte trošku s nadsázkou, přesto je však o vítězi tohoto ročníku Superstar již rozhodnuto. Alespoň to tvrdí astrologové. A důvod? Bára je narozena ve znamení Štíra a jeho obsazení je mezi mnoha planetami vynikající. Slunce i Měsíc je v tomto znamení, a také Mars jako planeta expanze a sexuální energie. Tím může obecenstvo velmi oslnit," řekla astroložka Olga Krumlovská.
superstar 3"Srovnání holky vs. kluci je nesrovnatelné. Je jasné, že budoucí třetí SuperStar bude holka - chlapci jsou opravdu dost špatní," napsal například čtenář Jarda. Řada diváků si také všimla, že ve společné písni "Veď mě dál cesto má" měly dívky navrch a své pěvecké partnery s přehledem přezpívaly. Diskutérka Vanesa pak pod jedním z článků dodala: "Pro mě jsou největšími favority této soutěže Bára Zemanová a Tereza Najdekrová. Bára předvedla výborný výkon v tomto kole, opravdu báječný," rozplývala se v našich diskuzích.
Podobně optimistické prognózy věští těmto dvěma dívkám i bookemakeři sázkových kanceláří, Tipsport dává největší šance Tereze. Možná i díky pochvale jednoho z porotců. "Považuji vás za člověka, který by měl dojít hodně daleko," prohlásil porotce Eduard Klezla. "Tak bojujte, bojujte, protože máte na velké boje…"
Ani Terka na tom nebude zle…
superstar 3Život se však změní i Tereze Najdekrové. "Mars ve Střelci a silné obsazení Střelce hovoří spíše o velkých šancích v průběhu následujícího roku - zejména v jeho druhé polovině. Venuše na rozhraní Vodnáře a Ryby pak o velkých možnostech v příštích letech - zejména 2009 a dále," předpovídá astroložka. Podle ní už má Tereza jasně dané, že se musí stát slavnou. Je to její osud. "Nemusí to ale být nutně výhra v Superstar. Je to spíš běh na dlouhou trať. Musí si vybudovat svou kariéru pozvolna, a tak se domnívám, že výhru nezíská až tak rychle a snadno," tvrdí Olga Krumlovská.
Kluci jsou v ..
Je tedy téměř jisté, že kluci letos příliš velké šance na úspěch nemají. Zřejmě je to tím, že žádný ze semifinalistů tolik nevyčnívá svým talentem, aby si získal srdce diváků. Pravda, jeden vyčnívající by tu byl - Robert Daniel. Druhý Tom Jones je však ze Slovenska, což může některým lidem vadit. Opět je ale třeba dodat, že je SuperStar na svém začátku a v průběhu soutěže může nastat spousta zvratů. Však ještě uvidíme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama