SuperStar3: Komu fandí známé osobnosti?

30. října 2006 v 13:11 | mářa |  Bulvár

Ať se nám to líbí nebo ne, obecný názor na kandidáty SuperStar ovlivňuje do značné míry porota, méně už pak známé osobnosti, které se nechají slyšet, komu fandí. Zatím se jich tak moc nevyslovilo, zřejmě jsou opatrní a vyčkávají, kterak se bude situace s finalisty vyvíjet, jak po stránce jejich výkonů, tak přijetí u publika. Přesto se jich už pár docela rezolutně vyslovilo.


SuperStars let minulých
Vlasta Horváth:
"Z holek mě nejvíce oslovila Tereza Najdekrová. Z kluků u mě jasně vyhrává Zbyněk Drda."
Petr Bende:
"Z toho, co jsem zatím viděl, se mi jako nejlepší jeví Bára Zemanová a Zbyněk Drda."
Aneta Langerová:
"Líbí se mi Zbyněk Drda a Soňa Pavelková. Jsou i sympatičtí a myslím, že toho mohou hodně dokázat. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byli jednou lepší než já, hlavně pomohou vylepšit situaci v našem showbyznysu. Už teď myslím, že je to na dobré cestě."
Šárka Vaňková:
"Líbí se mi především Bára Zemanová a Soňa Pavelková. Obě mají super hlasy a myslím, že by to tady mohly osvěžit."
Porotci let minulých
Gábina Osvaldová:
"Můj jasný tip na třetí SuperStar je blonďáček Zbyněk Drda. To je opravdu můj favorit, je úplně úžasný! Já bych ho kromě zpěvu ještě navíc obsadila do filmu. Z holek se mi líbí Leona Černá a velice mě bavil Robert Daniel, který bohužel vypadl."
Ondřej Soukup:
"Bára Zemanová skvěle frázuje, má napětí v hlase. Vypadá, že ví, o čem a proč zpívá. Občas sice legračně kulí oči a jindy má velmi tvrdý výraz - to je možná ta pomstychtivost, k níž se přiznala - ale je z ní cítit osobnost. Je zajímavá, myslím si, že má velkou šanci."
Zpěváci mladší i starší generace
Dara Rolins:
"Soňa Pavelková!Ostatní holky jí nesahají ani po kotníky, je skvělá! To je favoritka! Tak vypadá zpěvačka. Originální, vyčnívá, riskuje při volbě písní - nezpívá ojeté "osmdesátky". Jedním slovem: skvělá! Roman Lasota: Tenhle kluk dojde hodně daleko. Výborný materiál pro další práci. Baví mě jako celý "balíček": Hezký hlas, hýbe se fajn, vypadá dobře, má jiskru v oku."
Eva Pilarová:
"Nikdo tak talentovaný jako Martina Balogová v letošním ročníku není. Pokud se lépe popere s intonaci, zda se mi perspektivní Zbyněk Drda."
Hudební kritik:
Jan Rejžek:
Soňa Pavelková - můj favorit mezi děvčaty. Vybrat si v patnácti těžkou píseň od Alicie Keys a nepokazit ji, klobouk dolů před takovým talentem! David Spilka - každý si ho hned všimne, nejen kvůli pirátskému šátku. Jasně nejzralejší a nejmuzikálnější ze všech. Navíc působí dobře na babičky i na vnučky. Můj tip na celkového vítěze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama