Barbora přítáhla lidi do kostela!

24. října 2006 v 13:35 | mářa |  Bulvár
Barbora nadchla porotu svým hlubokým hlasem.
Barbora nadchla porotu svým hlubokým hlasem. "To nejlepší nakonec," prohlásil Ondřej Hejma
Barbora Zemanová (16) svou pěveckou kariéru odstartovala překvapivě v kostele ve Svojšíně, kde bydlí. Teď zpívá se "staříky"!
Místní obyvatelé o ní hovoří, že má zlato v hrdle a nikdo ji nemůže v SuperStar konkurovat. Její začátky míří do místního kostela ve Svojšíně, kde se seznámila s kamarádem, který zde hrál na varhany. Po nějaké době se Bára rozhodla, že to zkusí s ním. On hrál a ona zpívala.
"Bára se s mým synem zná už dlouho. Zpívá už od první třídy. Bral si ji dost často do kostela, kde hrál na varhany. Několikrát jí řekl, že by u něj mohla zpívat. Bára nakonec souhlasila a pravidelně každý rok zpívala v kostele vánoční koledy. Za poslední tři roky se ještě tady ve Svojšíně nestalo, aby nebyl kostel plný. Její zpěv si tady všichni moc chválili. Ze všech nejvíc byl spokojený pan farář. Dokonce jsem slyšela, že jí nabízel, aby šla zpívat do vedlejší vesnice," svěřila se nám obyvatelka Svojšína.
Loňské Vánoce byly poslední, kdy si Bára v místním kostele zazpívala koledy. Před dvěma měsíci totiž farář zemřel. Kostel je od tragické události dosud uzavřen. Nezbývá jí tedy nic jiného než zpívat koledy u vánočního stromu ve Svojšíně.
Svůj příjemný hlas si Bára cvičila a zdokonalovala v lidové škole umění.
"Chodila k paní učitelce Dekojové, která řekla, že Bára má obrovský talent stát se zpěvačkou. Podle ní má krásný a hlavně čistý hlas," pokračuje.
Ještě před vstupem do SuperStar se Bára přihlásila k místní kapele "staříků", nikdo jiný ve Svojšíně jim tak ani neřekne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama