Bára Zemanová: Odstoupila zesuperstar

24. října 2006 v 13:42 | mářa |  Bulvár
Barbora Zemanová
Finalistce Barboře Zemanové ze Svojšína se pověsil na krk psychopat. Na internetu šíří poplašné zprávy, že odstoupila ze soutěže, a nabádá fanoušky, aby tudíž zbytečně nehlasovali.
"Bára dnes po obědě odstoupila ze soutěže," oznamuje fanouškům na internetových stránkách uživatel s přezdívkou Tocrosby. Tuto informaci má prý od své se­stry, která pracuje jako kameramanka na Nově. SuperSpy vypátral, že jde pouze o pokus ublížit finalistce Báře Zemanové.

V dalších příspěvcích dotyčný totiž nabádá diváky, aby pro ni nehlasovali.Soutěžící Bára Zemanová, která je jednou z favoritek třetí řady SuperStar, zřejmě leží někomu v žaludku. Jde o nebezpečného psychopata, nebo se jedná pouze o nevinný žertík?

Lež

"Je to nějaká hloupost. Bára ze soutěže určitě neodstupuje," řekla nám tisková manažerka SuperStar. Že internetová zpráva není
pravdivá, potvrdili SuperSpy také členové natáčecího stábu.
"Na Nově žádná žena za kamerou určitě nepracuje. To bych věděl, protože kameramanky jsou spíše rarita. Nikdy jsem se vlastně ani se žádnou na některé z našich televizí nesetkal. Je to obvyklejší spíš v zahraničí," vysvětluje SuperSpy jeden ze studio-
vých kameramanů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuska6 Zuska6 | 24. října 2006 v 16:52 | Reagovat

Ty jo, jak jsem si přečetla ten nadpis, tak jsem myslela, že spadnu ze židle :D Ne, docela mě to vylekalo..naštěstí jsem si to dočetla i dál ;)

2 mářa mářa | Web | 24. října 2006 v 17:08 | Reagovat

...jo...já to četla na seznamu..na niviky.cz...a taky jsem se lekla!!!..ale naštěstí..to není pravda:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama