Říjen 2006

Bára: Slaví narozeniny

31. října 2006 v 8:42 | mářa |  Novinky
Barbora Zemanová byla druhá nejmladší finalistkou v soutěži Česko hledá SuperStar. Dneska je jí sedmnáct let. Dohnala tak Martina Ševčíka. Bára si ale na pořádnou oslavu bude ještě muset rok počkat, ale rychlý špunty jsou taky dobrý :o) a stojí za to si je koupit. Tak hodně štěstí Báro!
- Já sama za sebe přji taky hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel,splněných přání...!!!!

Avatary a blendy

30. října 2006 v 19:11 | mářa |  Grafika
Do galerie jsem přidala blendy a avatary..kukněte na ně!!!


Bára: Její první láska

30. října 2006 v 18:41 | mářa |  Barča
Barbora Zemanová měla strašně moc lásek, ale bez smutného konce. Vždycky se jí podařilo ukončit vztah tak nějak v poklidu. Nejbolestnější lásku si prožila celý předešlý rok.
Bára říká, že má hodně štěstí na muzikanty a skoro vždycky se do muzikanta poblázní. Taky se přiznala, že už několika klukům ublížila a hodně se za to stydí.

SuperStar: výsledky - už za chvíli

30. října 2006 v 18:41 | mářa |  Novinky

Už za pár hodin budeme znát výsledky!

Už dnes večer uslyšíme z úst moderátora druhé, nejvíce očekáváné, jméno. Minule, při večeru písní z 21. století, to byla Karolína Pavlíková, první vypadlá exfinalistka, která skončila.
Už dnes budeme znát to druhé jméno. Jméno toho, který nebude pokračovat sála nezazpívá si písně, které vybere porota.
Finalisté zpívali rockové balady a po jejich výkonech musíte být jistě na rozpacích, protože všech devět předvedlo kvalitní výkon. Připomenout si ho můžete tady.
Je tu novinka! Hlasovat můžete i při přímém večerním přenosu a to až do 21:45. Tak posílejte hlasy, aby zrovna ten Váš favorit zůstal ve finále a dostal se daleko. Je to jenom na Vás. Vy jste ta nejdůležitější porota v životech našich soutěžících!
  Zdroj: nova.cz

Fotky: horolezecká stěna

30. října 2006 v 16:54 | mářa |  Novinky
Přidala jsem další dvě fotky z horolezecké stěny!!!

SuperStar3: Komu fandí známé osobnosti?

30. října 2006 v 13:11 | mářa |  Bulvár

Ať se nám to líbí nebo ne, obecný názor na kandidáty SuperStar ovlivňuje do značné míry porota, méně už pak známé osobnosti, které se nechají slyšet, komu fandí. Zatím se jich tak moc nevyslovilo, zřejmě jsou opatrní a vyčkávají, kterak se bude situace s finalisty vyvíjet, jak po stránce jejich výkonů, tak přijetí u publika. Přesto se jich už pár docela rezolutně vyslovilo.

SuperStar: Bára a Martin trávili večer při bigbítu

30. října 2006 v 13:09 | mářa |  Bulvár

Bára Zemanová a Martin Ševčík trávili večer při bigbítu

Mezi mnoha celebritami se na křtu DVD Petra Koláře v úterní večer objevili i dva nadějní zpěváci z probíhající SuperStar: Bára Zemanová a Martin Ševčík. Oba zůstávali zatím stranou pozornosti fotografů, mnozí je ani nepoznávali. Na akci se však cítili ve své kůži, protože jsou podle svých slov "přece rockeři". Petr Kolář se jim oběma líbí, a hlavně a na křtu nezněla žádná Pojišťovna štěstí, ale čistokrevný pořádný bigbeat 70.-80. let v live podání kamarádů Petra Koláře. Ani ti nezapomněli na fenomén SuperStar, když jednu klasickou rockovou pecku let minulých přejmenovali příznačně na Samer Issa of '68 :-)
Přiznám se, že Bára i Martin mě mile překvapili. Nejen tím, že se zašli místo nějaké pařby podívat na jednoho z našich nejlepších zpěváků, ale především svým neokázalým, nesuperstarovským vystupováním. Musím znovu zopakovat, že Martina kamery moc nemilují, ale tohle na fotkách "ušatétorpédo" je v reálu docela pohledný, zajímavý, veskrze sympatický a dokonce charismatický mladý muž. To by bylo hlásků od fanynek, kdyby to kamery dokázaly zachytit. Bára je v civilu opravdu "prcek", kterého byste mohli snadno přehlédnout. Myslím však, že v SuperStar především díky svému hlasu přehlédnuta nebude a nějak bych to přála i sympatickému, teprve sedmnáctiletému Martinovi, jehož srdcovou hudební skupinou jsou U2. Vkus má tedy dobrý a doufám, že to jako rocker ještě pořádně rozbalí. Zajímavých zpěváků není nikdy dost.

Blendy s Bárou

30. října 2006 v 11:10 | mářa |  Grafika
Vyrobila jsem svoje první dva blendy...doufám, že se Vám budou líbi...dám je do galerie!!!(i sem)
Tak je zhodnoťte:-)!!!

Porota: Jak jí hodnotila...?!

30. října 2006 v 9:22 | mářa |  Novinky
Jak hodnotila porotatentokrát:

Ondra:
Báro já nevím, jestli umíš anglicky, ale já jsem ti rozuměl každý slovo. Bylo to dobrý. Píseň si podala po svým a bylo to moc dobrý. A zase si ukázala tu proměnu z takový tý zamračený holky co ubližuje klukům v tu zpívající bohyni. Bylo to super.

Ilona:
Tak já myslím, že své fanoušky si opět dnes večer nezklamala, že si je oslnila. Já myslím, že tě čeká dlouhá cesta, na které budeš dlouho hořet a svítit jako pochodeň.

Eda:
Báro já myslím, že Péťa Kolář měl pravdu, když říkal, že vy jste takové malé zvířátko, které zpívá s obrovskou radostí. Vy si to užíváte, užívají si to diváci v publiku a já si myslím, že takhle to má vypadat, když někdo zpívá. A dneska jste zazpívala způsobem, který tady si myslím, oslovil publikum.
Co o ní řekl Petr Kolář: "Docela čumim, protože má zralý hlas, dar od Boha. Je to takové zviřátko, holka od rány, co se neztratí."


Anketa č. 2

30. října 2006 v 9:11 | mářa |  Ankety
Další ANKETA...hlasujte a vyjádřete svůj názor!!!!

2. finálový večer

30. října 2006 v 9:04 | mářa |  Novinky

Mám několik informací ze včerejšího 2. finálového večera, kdy soutěžící zpívali ROCkové balady...myslím, že se jim velice povedly!!!!
  • Barčino vystoupení Zde
  • Hlasování - ve tvaru - sms ve tvaru STAR mezera a číslo Vašeho oblíbence na telefonní číslo 906 06 09 nebo volejte na telefonní čísla 906 340 901 - 909.
  • Fotky - dám do galerie...
Jinak na příští týden vybírá písnička porota!!!...Přesně pro každého soutěžícího jednu!!!...Tak se máme na co těšit!!

Statistika - (23.10.2006 - 29.10.2006)

30. října 2006 v 8:51 | mářa |  Návštěvnost
Tak přinášim Vám přehled návštěvnosti za minulí týden - teda první týden tohoto blogu!!!...Čísla mi velice potěšila:-)!!!!...Děkuji Vám.

Navstevnost za minuly tyden (23.10.2006 - 29.10.2006) je:
Pondeli: 15
Utery: 10
Streda: 10
Ctvrtek: 37
Patek: 26
Sobota: 26
Nedele: 45

Celkem: 169

Superstar: ROCKové balady

29. října 2006 v 19:34 | mářa |  Novinky

Rockové balady už za chvíli!


Naši soutěžící už konečně zase zpívají po boku živé kapely Pajky Pajk. Mají po generálce, ale stále pilně cvičí, aby i ty malé chybičky, které bystré ucho naší profesorky Chaloupkové zaslechlo, ve večerním přímém večeru zmizely. Padá na ně nervozita, ale věří, že jen co Vás spatří fandit v hledišti, tak z nich tréma, která je zatím svazuje, odpadne. Rockové balady budou zpívat jenom pro Vás. Tak si to užívejte.
Na generálku se přišel podívat i vítěz druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth. Všechny fanynky našich začínajích zpěváků neváhaly a vrhly se i na zběhlého zpěváka a žádaly ho o podpisy. A bylo vidět, že Vlasta nezpychnul a statečně, s úsměvem se holkám podepisoval.
Na generálku přišla i vypadlá soutěžící Bára Opplová, která fandila v hledišti. Úplně nejvíc ze všech přítomných. Ano, ano, tak takhle se podporují naše hvězdy!
Už za chvíli to začne, tak se těště. Skvělý zážítek to bude jistě i u televizních obrazovek.
Zdroj: nova.cz

Joan Osborne nebo Eurythmics

28. října 2006 v 20:54 | mářa |  Novinky
Na netu se objevují dvě písničky, které by měla Bára zpívat...buď Eurythmics - Miracle Of Love
a nebo One Of Us - (Joan Osborne)...tak..nezbívá nám nic jinýho než čekat na zítřek!!!!

Superstar: Co budou zpívat tuto neděli?!

28. října 2006 v 20:34 | mářa |  Novinky
Tak mám pro Vás přehled písniček, které budou finalisté tuto neděli zpívat....těšim se na tu metallicu...na Barču(tu písničku neznám)...na DIDO!!!!
Bára Zemanová:
One of Us (Joan Osborne)
David Spilka:
Nothing Else Matters (Metallica)
Roman Lasota:
Tears in Heaven (Eric Clapton)
Tereza Najdekrová:
Lásko voníš deštěm (Marie Rottrová)
Soňa Pavelková:
Hunter (Dido)
Martin Ševcík:
Stairway to Heaven (Led Zeppelin)
Aleš Burket:
Slzy tvý mámy (Olympic)
Zbyněk Drda:
Another Day in Paradise (Phil Collins)
Leona Černá:
I Don´t Want to Miss a Thing (Aerosmith)

SuperStar: Bára jako první dostala dárky

28. října 2006 v 15:14 | mářa |  Bulvár
Bára měla ze všech finalistů nejvíce práce s rozdáváním svých autogramů. Od několika fanoušků jako jediná dostala první plyšáky.
Bára měla ze všech finalistů nejvíce práce s rozdáváním svých autogramů. Od několika fanoušků jako jediná dostala první plyšáky.
Druhá nejmladší finalistka soutěže Česko hledá SuperStar Bára Zemanová (16) dostala jako jediná za svůj výkon první dárky! Plyšový medvídek jí udělal největší radost.
Ještě se nestalo, že by hned po prvním finálovém večeru, kdy soutěžící ochotně rozdávali své autogramy, dostali nějaký dárek. Pokaždé to bylo až v posledních kolech finále nebo na nějakém koncertě. Výjimkou letošního ročníku soutěže je Bára. O její podpisy byl největší zájem, ale také jako jediná ze všech finalistů dostala dárečky.
"Nikdy jsem nic od nikoho nedostala. Přišla za mnou holčička, která v ruce držela malého plyšáka. Když jsem jí věnovala do památníčku autogram, dala mi ho do ruky a řekla, že se jí líbí, jak zpívám. Bylo to pro mě vážně milé překvapení, měla jsem hroznou radost. Myslela jsem taky, že můj hlas lidi moc nezajímá, není přece tak dobrý, jako má třeba Terezka," svěřila se nám na rozlučkové party s první vyřazenou finalistkou Karolínou Bára.
Nebyl to ale jediný dárek, který zpěvačka dostala. Krátce po skončení prvního vyřazovacího finálového večera dostala další plyšáky. Nebyli jen od fanoušků, ale také od přátel a rodinných příslušníků.
Bára plyšové hračky miluje, v jejím pokojíčku jich má hned několik. Ostatní soutěžící mohou jen tiše závidět. Je prý jen otázkou času, kdy si kolem sebe vytvoří okruh svých věrných fanoušků i fanynek. "Myslím si, že sami lidé si musí udělat jasnou představu o tom, kdo z nich si nějaký ten dáreček zaslouží a hlavně taky proč. Není to jen o tom, že vystupuje v televizi," dodává na závěr Bára.
PS: na fotce je vidět kus mojí ruka a památníček:-)!!!!

Video - horolezecká stěna

27. října 2006 v 17:44 | mářa |  Videa
Objevilo se video s horolezeckého centra, kde byli finalisti SuperStar lést...je na něm i Barča, jak odvážně leze nahoru a ještě odvážněji dolu!!!....kukněte zde.

INFO

26. října 2006 v 17:12 | mářa |  webmiss a blog
Mámpro Vás pár informací..., které se Bára netýkají!!!...mm ještě dva blogy. Jeden o Avril Lavigne - Avrillavigne-4ever.
A jeden o Channing Tatumovi (let´s dance) - channing-tatum.
Určo se na blogy podívejte a okomentujte je!!!..jinak časem udělám i pro tento blog ikonku...takže pokuse budete chtít spřátelit pište!!!

Avatary s Bárou č.3

26. října 2006 v 15:21 | mářa |  Grafika

Tak...udělala jsem pár dalších avatarů!!!!...doufám, že se budou líbit...


Zemanová a Ševčík ze SuperStar: Láska na zkoušku?

26. října 2006 v 9:32 | mářa |  Bulvár

Zemanová a Ševčík ze SuperStar: Láska na zkoušku?

Při cvičení bikram jógy Martin neváhal ani minutu a posadil se vedle Báry.
V SuperStar se rodí další milenecká dvojice. Martin Ševčík (17) se v poslední době stále více objevuje po boku s o rok mladší soutěžící Bárou Zemanovou (16)!
Martin se v začátcích SuperStar příliš moc neprojevoval. Bára na tom byla podobně. Postupem času si ale jeden na druhého zvykl. Teď, jak se zdá, je mezi nimi více než jen pouhé přátelství. Jeden z pracovníků prvního hotelu, kde byli ještě donedávna soutěžící ubytovaní nám potvrdil, že Bára se s Martinem několikrát držela za ruku.
"Když jsem byla večer v práci, viděla jsem Báru, jak se tady dole v restauraci s Martinem na něčem domlouvá. Zatímco se všichni odebrali na pokoj, jen ti dva si tam povídali až do ranních hodin. Pak spolu šli nahoru spát," prozradila nám zaměstnankyně hotelu.
Setkávání obou dvou si všimli i někteří soutěžící. "Při cvičení bikram jógy se Martin ani chvíli nerozhodoval a sedl si hned vedle Báry," řekl nám jeden ze soutěžících.

Generálka

"Martin se na Báru usmíval, házeli po sobě takový ty milostný pohledy, skoro bych řekla, že jsou zamilovaní. Během Martinova zpěvu se Bára potutelně usmívala, bylo na ní vidět, že jí na něm asi hodně záleží," potvrdil nám zdroj ze SuperStar. Krátce po přímém přenosu se Martin s Bárou potkali v zákulisí. Poté, co viděli, že na ně míří fotografové, dělali, jako by mezi nimi nic nebylo. "Myslím, že je Martin do Báry zamilovaný až po ty jeho velký uši," .